Kontakta oss

 

Besök oss

Samtycke *
Läs mer om detta på sidan ”Cookies & Privacy Policy” som du hittar i vår sidfot.
 

Parcer AB
Köpmanbergsvägen 1A
824 50 Hudiksvall
Öppna karta i Google

E-post: info@parcer.se 
Tel växel: 0650-100 25

Postadress

Parcer AB
Köpmanbergsvägen 1
824 50 Hudiksvall


Placeringsförfrågan
0650 - 100 25

Service 24 timmar om dygnet


Kontaktpersoner

Ann Cederqvist
Familjehemsansvarig
E-post: ann@parcer.se
Telefon: 070-374 80 16 

Kristoffer Pihlström
Familjehem-/Behandlingskonsulent
E-post: kristoffer@parcer.se
Telefon: 070-518 45 40 

Jennie Blomstrand
Verksamhetsansvarig
E-post: jennie@parcer.se
Telefon: 070-517 48 32 

Kristina Mattsson
Familjehem-/Behandlingskonsulent
E-post: kristina@parcer.se
Telefon: 070-280 28 17  

 

Johanna Cruder
Behandlingsansvarig
E-post: johanna@parcer.se
Telefon: 070-559 75 57

Fatima Mehedic
Familjehem-/Behandlingskonsulent
E-post: fatima@parcer.se
Telefon: 070-295 12 22